Our Team

  • Karin Schiefer

    CEO

    karin@schiefer.nl

  • Bernu Fikkers

    Manager Operations - HR

    bernu@schiefer.nl   +31 (0)76 501 78 16

  • Leon van Kasteren

    Account Manager

    leon@schiefer.nl +31 (0)76 503 25 29

  • Pieter Buitendijk

    Account Manager

    pieter@schiefer.nl +31 (0)76 526 98 90

  • Jeroen Doppenberg

    Product Development China

    jeroen@schiefer.nl +86 189 2919 5030

  • Arjan Tielemans

    Product Manager

    arjan@schiefer.nl +31 (0)76 503 77 17

  • Redy Gee

    Logistics and Quality Development China

    redy@schiefer.nl  

  • Sheena Shen

    Product Development China

    Sheena@schiefer.nl +31 (0)76 503 77 17

  • Andre Stede

    Inside Sales

    andre@schiefer.nl +31 (0)76 501 66 03

  • Elise Seibert

    Inside Sales

    elise@schiefer.nl +31 (0)76 501 60 51

  • Jochem van Akooij

    Purchasing

    jochem@schiefer.nl +31 (0)76 503 77 17

  • Mireille van Doremalen

    CRM support manager / Quality Manager ISO

    mireille@schiefer.nl  +31 (0)76 503 77 17

  • Priscilla Martens

    Accounts Administrator

    priscilla@schiefer.nl +31 (0)76 503 77 17

  • Lise Ommering- Zeiter

    Accounts Administrator

    lise@schiefer.nl   +31 (0)76 526 94 78

  • Marc van Loon

    Warehouse

    marc@schiefer.nl +31 (0)76 503 77 17

  • Ralf de Graaf

    Warehouse

    magazijn@schiefer.nl +31 (0)76 5037717

  • Martin Jong

    Warehouse

    magazijn@schiefer.nl +31 (0)76 503 77 17

  • Helma Jongenelen

    Warehouse

    magazijn@schiefer.nl +31 (0)76 503 77 17

  • Roland Jan Tromp

    Warehouse

    magazijn@schiefer.nl +31 (0)76 503 77 17

  • Danielle Broekhoven

    Office Assistent

    danielle@schiefer.nl +31 (0)76 503 77 17