Our Team

  • Karin Schiefer

    CEO

    karin@schiefer.nl

  • Bernu Fikkers

    Manager Operations - HR

    bernu@schiefer.nl   +31 (0)76 503 77 17

  • Leon van Kasteren

    Account Manager

    leon@schiefer.nl +31 (0)76 503 77 17

  • Pieter Buitendijk

    Account Manager

    pieter@schiefer.nl +31 (0)76 503 77 17

  • Paul Zwerus

    Account Manager

    paul@schiefer.nl +31 (0)76 503 77 17

  • Andre Stede

    Inside Sales

    andre@schiefer.nl +31 (0)76 303 48 74

  • Elise Seibert

    Inside Sales

    elise@schiefer.nl +31 (0)76 303 48 73

  • Arjan Tielemans

    Product Marketing Manager

    arjan@schiefer.nl +31 (0)76 503 77 17

  • Sheena Shen

    Product Development China

    Sheena@schiefer.nl +31 (0)76 503 77 17

  • Mireille van Doremalen

    CRM support manager / Quality Manager ISO

    mireille@schiefer.nl  +31 (0)76 503 77 17

  • Priscilla Martens

    Bookkeeping and financial administration

    priscilla@schiefer.nl +31 (0)76 303 48 71

  • Lise Ommering- Zeiter

    Administration

    lise@schiefer.nl   +31 (0)76 303 48 77

  • Redy Gee

    Office Manager Chang Ji China

    redy@schiefer.nl  +86 189 2926 9016

  • Jeroen Doppenberg

    Product Development Chang Ji China

    jeroen@schiefer.nl +86 189 2919 5030

  • Marc van Loon

    Warehouse

    marc@schiefer.nl +31 (0)76 303 48 78

  • Ralf de Graaf

    Warehouse

    magazijn@schiefer.nl +31 (0)76 303 48 78

  • Martin Jong

    Warehouse

    magazijn@schiefer.nl +31 (0)76 303 48 78

  • Helma Jongenelen

    Warehouse

    magazijn@schiefer.nl +31 (0)76 303 48 78

  • Roland Jan Tromp

    Warehouse

    magazijn@schiefer.nl +31 (0)76 303 48 78

  • Danielle Broekhoven

    Office Assistent

    danielle@schiefer.nl +31 (0)76 503 77 17